Witaj w naszym sklepie! Zapraszamy do zakupów!

lub

W sklepie Netsanit.pl nie uznajemy kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane produkty znanych firm dostępne w najniższych cenach na rynku. Wśród dostępnych artykułów znajdują się między innymi grzejniki w setkach różnych wariantów. Wszystkie zostały podzielone na kategorie według producenta w celu ułatwienia wyszukania odpowiedniego modelu. Każdy produkt został precyzyjnie opisany. Oferujemy grzejniki w wielu rozmiarach przeznaczone zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Przejrzyj koniecznie wszystkie grzejniki centralnego ogrzewania i wybierz już dziś model, który spełni Twoje oczekiwania.

na stronę

Cechy budowy nowoczesnego grzejnika

Najważniejszą kwestią podczas wyboru grzejnika do centralnego ogrzewania są jego wymiary. W naszym sklepie znajdują się zarówno wąskie modele idealne do ogrzewania najmniejszych pomieszczeń, jak i znacznie szersze warianty, które przeważnie stosuje się w pomieszczeniach firmowych lub dużych salonach z aneksami kuchennymi. Różnice między grzejnikami wynikają także z wysokości poszczególnych modeli, która powinna być ściśle skorelowana z wymogami cieplnymi danego pomieszczenia oraz możliwościami konstrukcyjnymi budynku. Warto wiedzieć, że nie zawsze wysoki grzejnik równa się mocniejszemu ogrzewaniu, gdyż system ogrzewania centralnego jest skonstruowany z wielu elementów, które muszą idealnie ze sobą współgrać. Zbyt duży grzejnik zaburzy prawidłowe proporcje instalacji.

W naszym sklepie znajdziesz atrakcyjne grzejniki z termostatem, które doskonale wyglądają we wszystkich pomieszczeniach domowych. Są neutralne i nie zaburzają estetyki wnętrz, dlatego stanowią bezpieczny wybór niezależnie od rodzaju aranżacji.

Parametry grzejników centralnego ogrzewania

Podczas wyboru grzejników istotna jest także ich pojemność wodna, konstrukcja i materiały zastosowane w trakcie ich produkcji. Obecnie najpopularniejsze są grzejniki stalowe oraz żeliwne, które mają dobre właściwości generowania ciepła i stosunkowo wysoki stopień odporności na korozję wskutek ciągłego kontaktu z wodą znajdującą się w obiegu C.O. W nowoczesnych domach można także spotkać grzejniki do centralnego ogrzewania wykonane z aluminium, który jest doskonałym wyborem w przypadku ogrzewania domu paliwem płynnym.

Ważne są także informacje typowo techniczne. W opisie każdego grzejnika dostępnego w naszym sklepie znajduje się między innymi oznaczenie sposobu ich montażu. Jest to przeważnie ciąg składający się z dwóch cyfr. Pierwsza oznacza liczbę płyt grzejnych, a druga liczbę żeber. Dla przykładu grzejnik opisany liczbą 12 ma konstrukcję składającą się z jednej płyty grzejnej i dwóch żeber. Kolejnym parametrem definiującym dany grzejnik jest sformułowanie CV, C lub V, które oznaczają sposób montażu danego grzejnika. Skrót CV lub V oznacza grzejnik ze zintegrowanym przyłączem i zaworem, z kolei literą C opisywane są grzejniki bez zaworu. Wiele modeli jest obracalnych – można je zastosować z podłączeniem prawym lub lewym oraz przeznaczonych do montażu z przewodem na dole. Dbamy o łatwość instalacji produktów dostępnych w naszym sklepie Netsanit.pl, dlatego do większości z nich dołączony jest pełen komplet zawieszeń ściennych. Zamów już dziś!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Proszę czekać...