Witaj w naszym sklepie! Zapraszamy do zakupów!

lub

Bez względu na to, czy szukają Państwo wydajnych produktów do nowych wnętrz, czy modeli, które zastąpią po prostu przestarzałe elementy instalacji, grzejniki Kermi Therm X2 Profil-V będą doskonałym wyborem. To egzemplarze, łączące świetny design, wysoką wydajność i sprawdzoną wytrzymałość. Są produkowane przez znaną, bardzo cenioną markę, która od lat dostarcza klientom wysokiej jakości grzejniki pokojowe w wielu różnych typach. Modele Kermi Therm X2 Profil-V idealnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i biurach, instytucjach publicznych, szkołach, szpitalach lub wszelkich przedsiębiorstwach. Ich konstrukcję można łatwo dopasować do przeróżnych warunków zabudowy, a znakomita estetyka bardzo dobrze wplata się w każdą aranżację, bez względu na to, czy jest ona nowoczesna, czy też klasyczna.

Grzejnik Kermi Therm X2 Profil-V – nowoczesna technologia

Niezwykle efektywne modele Kermi Therm X2 Profil-V wykorzystują w swoim działaniu innowacyjną technologię X2, która działa w oparciu o zastosowanie zasady przepływu szeregowego. Polega ona na tym, że na początku zasilana jest przednia płyta grzejnika, a dopiero w drugiej kolejności tylne płyty. Dzięki temu można skrócić czas nagrzewania każdego rodzaju pomieszczenia nawet o ¼, a także zwiększyć do 100% emisję energii przez promieniowanie. W ten sposób znacznie oszczędza się na kosztach ogrzewania – wymieniając stare grzejniki na Kermi Therm X2 Profil-V można efektywnie obniżyć wysokość rachunków. Bardzo często w polskich warunkach atmosferycznych wydajność przedniej płyty w zupełności wystarcza do nagrzania pomieszczenia. Kolejne uruchamiają się dopiero wtedy, gdy temperatura spada naprawdę nisko. To niezwykle skuteczna technologia, doceniana przez tysiące użytkowników. Modele marki Kermi charakteryzują się również dużą powierzchnią grzewczą płyty, co także przyspiesza rozprowadzanie ciepła, nawet w bardzo przestronnych pokojach.

Niezawodne grzejniki Kermi Therm X2 Profil-V – trwałość i estetyka

Dostarczane przez nas grzejniki Kermi Therm X2 Profil-V wyróżniają się znakomitą wytrzymałością. Wykonano je z solidnej stalowej, lakierowanej blachy, która świetnie przewodzi ciepło i jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy odpryski. Design grzejników został zaprojektowany w taki sposób, by zniwelować osiadanie kurzu w zakamarkach – konstrukcję bardzo łatwo utrzymać w czystości, więc modele te dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach, wymagających sterylności czy mieszkaniach alergików. Grzejnik Kermi Therm X2 Profil-V ma prawo- lub lewostronne połączenie u dołu. Bez trudu można zainstalować go w dowolnym systemie grzewczym. Model ten ma także zintegrowaną wkładkę zaworową z nastawioną wstępnie wartością kV, fabrycznie wyregulowaną odpowiednio do wydajności cieplnej grzejnika. To produkty, wyróżniające się znakomitą wydajnością, ekonomicznym użytkowaniem oraz zachwycającą estetyką. Jeśli mają Państwo pytania, dotyczące grzejników Kermi Therm X2 Profil-V – zapraszamy do kontaktu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Proszę czekać...