Witaj w naszym sklepie! Zapraszamy do zakupów!

lub

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór elementów systemów grzewczych, pochodzących od renomowanych producentów, którzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły na etapie produkcji. Przykładem tego są prezentowane grzejniki Purmo Ventil Compact. Jest to seria nowoczesnych modeli, które wyróżniają się eleganckim designem i funkcjonalnością. Warto poznać wszystkie zalety poszczególnych wersji i wybrać wariant, który spełni indywidualne potrzeby i oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

na stronę

Grzejniki Purmo Ventil Compact – optymalne rozwiązanie do każdego pomieszczenia domowego i firmowego

Prezentowane w tej kategorii grzejniki Purmo Ventil Compact są dostępne w wielu rozmiarach do wyboru, dzięki czemu można z łatwością dopasować dany wymiar do wielkości pomieszczenia. To niezwykle ważna kwestia, gdyż to właśnie od odpowiednio dobranej szerokości grzejnika zależy komfort cieplny zimą. Zbyt mały model nie będzie w stanie zapewnić prawidłowej temperatury w pomieszczeniu, które jednocześnie będzie długo się nagrzewać, co nie będzie ekonomiczne. Natomiast zbyt duży model również nie będzie korzystnym rozwiązaniem, gdyż taki wybór może wiązać się z utratą nadmiarowego ciepła, co w efekcie okaże się nieopłacalne dla budżetu domowego. Istotnym faktem jest również to, że źle dopasowany grzejnik pod względem rozmiaru może zaburzać estetykę wystroju i może za bardzo rzucać się w oczy po wejściu do danego wnętrza.

Charakterystyka grzejników z serii Purmo Ventil Compact

Purmo Ventil Compact to seria grzejników płytowych z podłączeniem dolnym z boku. Można je zamontować zarówno na ścianie jako wiszące elementy domowej instalacji grzewczej, jak i na podłodze, na specjalnych stojakach. Modele z tej serii mają obudowane osłonami powierzchnie boczne, a ich górna część jest przykryta osłoną typu grill, która zapewnia równomierne ogrzanie pomieszczenia. Grzejniki zostały wykonane z wysokiej jakości, głęboko tłocznej blachy ze stali niskowęglowej, walcowanej na zimno wg PN-EN 10130, która należy do bardzo odpornych i trwałych materiałów, a dodatkowo są cynkowane elektrochemicznie i fosforanowane cynkowo, dzięki czemu są zabezpieczone przed korozją.

Ponadczasowe i stylowe grzejniki z serii Purmo Ventil Compact

W przypadku grzejników z serii Purmo Ventil Compact warto zwrócić uwagę na ich stylowy design. Wyróżniają się eleganckim wyglądem i białym kolorem, który jest ponadczasowy i doskonale wpisuje się w każdą aranżację. Zatem prezentowane modele można z powodzeniem wykorzystać zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrzach, gdyż stanowią element, który można z łatwością ukryć w tle całej aranżacji. Wersje dostępne w tej kategorii znakomicie sprawdzą się do ogrzewania kuchni, salonów, pokojów dziennych oraz powierzchni biurowych, w których nie mamy do czynienia z podwyższoną wilgotnością powietrza. Ponadto, grzejniki z serii Purmo Ventil Compact ze względu na ich uniwersalność można z powodzeniem wykorzystać także w pomieszczeniach biurowych. Oferowane w naszym sklepie grzejniki Purmo Ventil Compact są również dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić. To doskonała inwestycja niezależnie od tego, czy planujesz wymienić elementy systemu grzewczego, czy masz zamiar zupełnie od nowa wyposażyć domowe wnętrza.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Proszę czekać...