Witaj w naszym sklepie! Zapraszamy do zakupów!

lub

O nas

Firma A&B Heating Sp. z o.o. powstała w 2012 roku i do tej pory z roku na rok sukcesywnie się rozwija. Zajmujemy się wykonawstwem oraz sprzedażą, zarówno hurtową jak i detaliczną na terenie całego kraju, bezpośrednio oraz w sieci. Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce, a część produktów sprowadzamy również z zagranicy. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę artykułów sanitarno-budowlanych, takich jak grzejniki i systemy grzewcze, kotłownie, biały montaż, rury, ocieplenia itd. Oferujemy produkty najlepszych i najbardziej znanych w Europie marek, takich jak: Purmo, Buderus, Kermi, Stelrad, Radson, Perfekt, Herz, Wavin, Roca, Koło i wiele, wiele innych.

Naszym klientom zawsze proponujemy optymalne rozwiązania - ekonomiczne i niezawodne, przez co sukcesywnie z dnia na dzień zdobywamy ich zaufanie.

Na swoim koncie mamy wiele prestiżowych prac w budynkach jedno- i wielorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej. 

Przykładowy film instruktażowy


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Proszę czekać...